Chiny Space Capsule Bed producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Kyle Xu

Numer telefonu : +86 180 6969 1103

WhatsApp : +8618069691103

Free call
Haining Xingyi Furniture Co.,Ltd

Meble domowe, życie domowe!

  • Haining Xingyi Furniture Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: HOMEYA Ilość pracowników: 30~50
Coroczne wyprzedaże: 500,000-1000,000 Rok założenia: 2012
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Firma Haining Xingyi Furniture Co., Ltd została założona w 2012 roku, znajduje się w mieście Haining, w prowincji Zhejiang, gdzie od lat dziewięćdziesiątych istnieje dojrzała sieć branży meblowej. Fabryka liczy 8300 metrów kwadratowych i zatrudnia 50 pracowników. Głównymi produktami są tapicerowane krzesło do jadalni, nowoczesny zestaw sof, wygodne krzesło akcentujące, nowe krzesło, które można ustawiać w stosy, pełnowymiarowe łóżko itp. Nasze meble wykorzystywane są również w projektowaniu wnętrz i hotelu. Nasze kapsułowe łóżko to nasz nowy projekt z patentami, które skupiają się na tych hotelach na kapsułki / kapsuły. Zawsze koncentrujemy się na dobrej jakości i obsłudze naszych klientów oraz zyskujemy dobrą reputację podczas naszych klientów. Nalegamy na najlepszą obsługę i meble, aby stworzyć domowe życie.

Przykładowy pokój

Gabinet

Magazyn z drewnianą ramą

Magazyn tkanin

Warsztat krawiecki

Warsztat tapicerski

Pakowanie i przechowywanie

Ładowanie pojemnika

Historia
Firma Haining Xingyi Furniture Co., Ltd została założona w 2012 roku, znajduje się w mieście Haining, w prowincji Zhejiang, gdzie od lat dziewięćdziesiątych istnieje dojrzała sieć branży meblowej.

Usługa
21 wiek to epoka informacji, kupujący zawsze mogą znaleźć różnych dostawców online. Dlaczego więc nasz klient kupi u nas? Myślę, że jest 6 punktów.

1. Uczciwość. Uczciwość jest podstawą biznesu, szczególnie w handlu międzynarodowym. Między nami są tysiące mil, więc uczciwość staje się bardzo ważna podczas handlu. Będziemy ściśle przestrzegać ducha umowy, bez oszustw, bez wymówek.

2. Jakość. Jakość zawsze koncentruje się na kliencie. Aby zapewnić produkty najwyższej jakości, będziemy mieli własny proces kontroli jakości, zakup materiałów, wykonanie, autotest itp.

3. Cena Cena jest kluczowym punktem zamówienia. Zapewnimy naszym klientom najlepszą cenę fabryczną oraz jakość / wartość.

4. Dostawa. Dostawa jest również bardzo ważna w handlu międzynarodowym. Po złożeniu zamówienia zawsze będziemy śledzić status produkcji z klientem.

5. Wysyłka. Mamy naszego wieloletniego współpracującego spedytora. FCL, LCL, FOB, CNF, DDU wszystkie mogą pracować przy najniższych kosztach.

6. Usługa posprzedażna. Dużo większą uwagę przywiązujemy do naszych usług posprzedażnych. Nie możemy zagwarantować, że nie będzie żadnych problemów podczas wszystkich zamówień. Ale możemy zagwarantować, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane za pierwszym razem, bez opóźnienia, bez wymówki.

Nasz serwis ma na celu uczynienie zakupów o wiele łatwiejszymi i przyjemnymi. Twoja satysfakcja będzie dla nas najlepszym prezentem!

Nasz zespół
Posiadamy własny dział badawczo-rozwojowy, 5 projektantów, którzy zapewniają nasze kreatywne projekty i dobre produkty. 8 zapytań dotyczących sprzedaży i zamówień. Ponad 50 pracowników do produkcji, pakowania i załadunku.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość